_2ST6426_1low2

Historia naszej firmy

Jesteśmy zespołem, który od 2010 r. posiada doświadczenie w wyszukiwaniu i zatrudnianiu specjalistów na terenie Europy Środkowej. Od 2014 roku kompleksowo działamy w branży outsourcingu daje naszym klientom szeroki zakres możliwości skorzystania z naszych usług.

 • 2010

  Alex group Ukraina

  Otwarcie własnej agencji pracy w Ukrainie z siedzibą w Charkowie oraz przedstawicielstwami w Odessie i Mykolajowie. Głównym kierunkiem dla nas był recruiting specjalistów dla polskich oraz litewskich pracodawców.
  Jako pierwsi zaczęliśmy współpracować z innymi agencjami pracy w Ukrainie.

 • 2012

  Alex Group Polska s.c.

  Główna siedziba firmy została przeniesiona do Polski do m. Bydgoszcz. Rozpoczęta została praca w kierunku agencji pracy tymczasowej. Dla naszych klientów zajmowaliśmy recruitingiem oraz leasingiem personelu.

 • 2013

  Alex Polska

  m. Bydgoszcz. Rekruting i leasing pracowników dla naszych klientów. Wykonywanie prac na zlecenie.

 • 2014

  «MRIJA» Oleksii Kryvosheiev

  Od 2014 roku głównymi obszarami naszej działalności są budownictwo i remont, spawalnictwo, produkcja mebli oraz różnego rodzaju praca niskokwalifikowana i sezonowa. Oferujemy możliwość zatrudniania specjalistów ze wschodniej części Europy — Ukrainy, Rosji, Białorusi co pozwala znacznie zmniejszyć koszty produkcji dla naszych klientów.

 • 2016

  MRIJA Sp. z o.o.

  Od 2016 roku głównym kierunkiem jest outsourcing procesów produkcyjnych.

Potrzebujesz konsultacji? Szukasz firmy outsourcingowej?

Skontaktuj się z nami w celu dodatkowej informacji lub konsultacji

Szukasz specjalistów w branży budowlanej oraz remontowej ?