Partner_remontowa

Gdańska Stocznia Remontowa S.A. Shiprepair

Gdansk Ship Repair Yard "Remontowa" S.A.
REMONTOWA HOLDING
Gdańska Stocznia Remontowa S.A. - Członek grupy kapitałowej Remontowa specjalizuje się w konwersji i naprawy statków , konstrukcji nowych okrętów , jednostek morskich i konstrukcji stalowych. Stocznia powstała w 1952 roku i sprywatyzowana w 2001 roku. Za ponad 60 lat Remontowa S.A stała liderem wśród europejskich stoczni remontowych i ważnym graczem na rynku światowym. Obecnie Remontowa S.A. to największa stocznia remontowa w Polsce i jedna z największych na świecie.
Partner_Crist

CRIST S.A.

Stocznia
CRIST to wiodąca stocznia na rynku europejskim. Ich specjalność to budownictwo okrętowe i konstrukcje morskie. Nasz partner jest jednym z liderów branży offshore. Z sukcesem realizujemy coraz bardziej zaawansowane projekty. Dostarczyli między innymi takie jednostki jak Heavy Maintenance Vessel "VIDAR", Heavy Lift Jack - Up Vessel "INNOVATION" i Jack-up Barge "THOR".
Partnery_pezal

Pezal Sp. z.o.o

Branża usługowa, Branża handlowa
Firma Pezal jest firmą rodzinną, działającą w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba główna spółki znajduje się w Gdańsku. Przez zorganizowaną sieć swoich przedstawicieli firma obsługuje klientów z całej Polski oraz partnerów zagranicznych. Działamy w dwóch podstawowych działach branżowych: Branża Handlowa - Import, export, sprzedaż hurtowa dla branż energetycznej, budowlanej, logistycznej i magazynowej, motoryzacyjnej, morski, a także Branża Usługowa
Partner-Valeriia

Valeriia Sp. z o.o.

Usługi spawalnicze, monterskie, remontowe.
W 2013 roku poszerzono zakres działalności spółki o usługi montersko-spawalnicze, nie tylko polegajace na obróbce mechanicznej elementów metalowych statków i łodzi, ale również na obróbce mechanicznej elementów metalowych zbiorników, konstrukcji stalowych itp.
Partnery_Gala_collezione

Gala Collezione Group

Gala Collezione, Sweet Sit, Gala Primo
Gala Collezione to meble zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami światowego wzornictwa, łączące w sobie doskonały efekt wizualny, jak również gwarancję pełnego komfortu i trwałości użytkowania. Każdy element mebla jest wyjątkowy, bo powstaje na specjalne zamówienie klienta.
partnery_mebelux

Mebelux sp. z.o.o

Fabryka Mebli Biurowych "MEBELUX"
Fabryka Mebli Biurowych "MEBELUX" istnieje na rynku od 1995 roku i działa jako polsko - włoskie joint - venture. Jakość stosowanych do produkcji materiałów, profesjonalizm obsługi oraz poziom sprzedaży stawiają nas w czołówce polskich producentów mebli biurowych.
partner-komfort-collection

Comfort Collection

Comfort Collection Sp. z o.o.
Comfort–Collection stawiamy na funkcjonalność oraz wygodę. Wizytówką Firmy są najwyższej jakości meble tapicerowane, które zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów wszystkich pokoleń. Uzyskali to poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań technologicznych, oraz ścisłą współpracę z naszymi partnerami.

Jak zostać naszym partnerem? Uzyskaj więcej informacji >>>