Outsourcing

Organizacja outsourcingu w firmie obejmuje przeniesienie działalności na outsourcingową firmę i wykonania takiej działalności na podstawie umowy zlecenia. Przekazania do outsourcingu jednego lub więcej rodzajów działalności firmy pozwala firmie osiągnąć oszczędności i przyczynia się do zwiększenia wydajności pracy przedsiębiorstwa. Głównym zadaniem, które klient próbuje rozwiązać poprzez outsourcing jest poprawa jakości procesów wytwórczych i redukcja kosztów.

Przekazanie w outsourcing pełnego procesu produkcyjnego jest związane z nabyciem i organizacją dużych grup pracowników. Jesteśmy firmą posiadającą niezbędne zasoby — zorganizowane grupy pracowników z liderem grupy. Dzięki temu jesteśmy w stanie brać udział w procesie pełnym produkcyjnym, częściowej produkcji lub produkcji poszczególnych elementów. Zapewniamy naszą infrastrukturę, doświadczenie i wiedzę, zasoby zewnętrzne, aby osiągnąć cele biznesowe i spełnić specyficzne funkcje obsługi klienta.

old-edit-redo Na czym polega outsourcing?

Outsourcing polega na wyodrębnieniu ze struktury organizacyjnej wybranych obszarów i przekazani ich do wykonywania innym podmiotom. Outsourcing pracowniczy i outsourcing procesów produkcyjnych daje pracodawcy elastyczne możliwości zarządzania procesami kadrowymi w firmie.

old-edit-redo Outsourcing procesów produkcyjnych:

Outsourcing procesów produkcyjnych: pozwala na wyodrębnienie procesu produkcyjnego na rzecz zewnętrznego podmiotu. To idealne rozwiązanie w przypadku dużej zmienności zamówień. Zlecenie wyodrębnionego procesu elastycznemu wykonawcy pozwala zredukować koszty i pozytywnie wpłynąć na terminowość zamówień. Realizacja procesu może odbywać się również poza terenem zakładu klienta. Przejmujemy realizację całego procesu lub jego poszczególne elementy.

8fa88d_e8fcf5edd28e4815b0e492d99faf333e.png_srz_p_211_531_75_22_0.50_1.20_0.00_png_srz

Dlaczego warto zwrócić się do Outsourcingu? My mamy odpowiedź

Wysoka efektywność

Delegowany pracownik jest zmobilizowany do szybkiego i skutecznego wykonywania zlecenia, co skutkuje wysoką efektywnością i szybkością w wykonywaniu zadań.

Biezpieczeństwo finansowe

Zleceniodawca jest zabezpieczony od niepożądanych wydatków finansowych z tytułu nieprawidłowego zatrudnienia zagranicznych pracowników, pytań księgowości oraz kontroli ze strony inspekcji pracy.

Redukcja kosztów

Rozliczenie z zleceniodawcom jest wyliczane na podstawie faktycznej ilości odpracowanych godzin przez każdego delegowanego do wykonywania zlecenia pracownika.

Oszczędność czasu

My bierzemy na siebie cały proces podczas wykonaniu zlecenia. Od momenty podpisania umowy zlecenia, klient nie przyjmuje się pytaniami dotyczącymi zatrudnienia personelu, kalkulacją kosztów, pytaniami o rozliczenie z pracownikami. Zleceniodawca wykonuje tylko funkcje nadzorczą.

Branży dla których działamy

pracowniki

 

Stolarstwo i Meblarstwo

  • Produkcje wyrobów stolarskich
  • Produkcje mebli tapicerowanej
  • Drzwi, stoły, systemy, karkasy
  • Produkcje dachów drewnianych
Szukasz firmy outsourcingowej? Skontaktuj się z nami Wypełni formę kontaktową i nasi menedzery skontaktują się z Państwem w ciągu 24 godzin